Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok küldeni linkeket,...

Tudnátok küldeni linkeket, vagy olyan vírusirtót mondani amit ingyen letölthetek és jó (win7)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

avast.com

avg.com

avira.com

választod az ingyenes verziót

ha eredeti, akkor

microsoft security essentials gúgliz, letölt

vírusirtót ne lopj, a saját érdekedben, és ne törődj vele, hány vérpisti jön majd tört noddal, meg akármivel, mert azok csak ideig-óráig működnek, letöltött hamis AV-ben lehetnek rejtett kártékony programok, vagy egyéb biztonsági rések, a szerverről frissítettek nem biztos, hogy mindent időben megkapnak, és a szervereker is időről időre letiltják, satöbbi, satöbbi... Szóval ne csórj av-t, mert veszélynek teszed ki vele a géped, és még jól meg is b@szhatnak miatta újabban...

2012. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gergoap ***** válasza:

[link]


Serial-t találsz a neten ha keresgélsz, én mindíg ezt teszem frissítéshez.

2012. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2.... na, erről beszéltem...
2012. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem a leptopon windows7 van és avast antivirust használok e nagyon jol müködik
2014. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!