Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Nem fogadja...

Valaki segítsen! Nem fogadja el az általam megvett játékhoz járó CD kulcsot 2 játék, és nem tudok menteni a játékokban. Valaki segítene? Nagyon hálás lennék! /többi lent/

Figyelt kérdés
Megvettem még pár hónapja a DiRT 3-at, és a Need For Speed Hot Pursuit 2010-et, de egyiknél sem fogadja el az eredeti CD kulcsot, amit a játékhoz kaptam. Valaki valami ötlet? Miért van ez? A DiRT3-at végkép nem értem, mert a DiRT2ben tudok menteni, ami szintén eredeti, és azt a felhasználómat használom a DiRT3hoz...

2012. ápr. 3. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem itt senki nem fog tudni neked segíteni,írj a gyártónak, vagy vidd vissza a boltba és ott mondd el az üzletvezetőnek(ehhez egy sima eladó-értékesítő szerintem kevés lesz),hogy ez a gondod...és várd meg,mit mond... ha segítőkész,akkor máris nyert ügyed van...ha nem,akkor írd meg a gyártónak,s ha szerencséd van,a Support osztályuk a vonalkód,vagy termékazonosító(gondolom mindegyiknek van egyedi kódja amit eladnak,hogy egy cd-t csak egyszer lehessen használni,ne lehessen 20 gépre telepíteni,mert az ugye úgy már illegális) alapján segíteni fog.
2012. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem én, de a NFS HP 2010nél nem értem, hogy a saját felhasználómmal az autologban (ami egy fa*zság szerintem) sem fogadja el ugyan azon a gépen... Angolul meg nem igazán tudok. :( De azért köszi a választ!
2012. ápr. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!