Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kijátszani a...

Hogyan lehet kijátszani a közelítőkártyás beléptető rendszert?

Figyelt kérdés
Egy lepukkandt konditerembe járok, ahol egy kártyás beléptető rendszerünk van. van egy kör alakú kulcsom,amin van 13 számjegy. ezt a kör alakú kulcsot érintem hozzá a az ajtó mellett elhelyezett 15x5 cm-es műanyag sötétszürke színű műanyaghoz, ami nagyjából 3-4cm-re kijjebb van a faltól. namost nemtudok bemenni mivel nemfizettem... blokkolták az én saját kódom. nemtudom h-hogyan lehetne kijátszani ezt a rendszert?

2012. ápr. 5. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kell egy leolvasó, amivel megnézheted, milyen adat van írva a kártyára. Ha a nullánál egy cseppel több eszük volt, akkor nem lesz rajta kódolatlanul az azonosítód és onnantól megette a fene az egészet.


Ha az azonosídót kódolatlanul rajta van, akkor át kell ütni egy olyanra, amin tudod, hogy van kredit, amihez viszont kell valaki más kártyája.


Egyébként más kártyájának lehallgatása meglepően egyszerű, lásd:


[link]


Éppen ezért szokták masszívan kódolni és váltogatni a kártáykon lévő adatokat. Ez viszont azt jelenti, amit már mondtam: megette a fene az egészet...

2012. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítésget! Esetleg olyan kártyával betudok lépni, ami nem lehet benne az adatbázisban?
2012. ápr. 5. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!