Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni használtan...

Érdemes megvenni használtan Xbox 360 a Call of Duty Mw3-at?

Figyelt kérdés
Még használtan nem vettem játékot, ha használtan veszek egy ilyen multira kihegyezett játékot, akkor ugyan úgy tudok majd multini vele mintha újonnan vettem volna?
2012. ápr. 9. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kímélték a lemezt és nincs annyira lestrapálva érdemes. Én ha veszek játékot xboxhoz akkor többnyire használtan veszem, egy ismerősöm üzletéből. Én nem gyötröm a lemezd bedobom HDD-re és játszok vele, nem gyilkolom és nem dobálom szanaszét. Érdemes vásárlás előtt megnézni a lemez állapotát ha van rajta egy nagyon kevés karc még nem lehet gond.
2012. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. ápr. 9. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy megy a multi, de pár játéknál van online pass (vagy nemtom boxon hogy hívják), akkor ha azt felhasználták lőttek a multinak (de lehet venni +2-3 ezerért Marketplace-ből kódot és akkor mehet a multi), de a Cod részek nem ilyenek (ami elég meglepő, tekintve, hogy a Cod az a játék, ami a leginkább a pénzre megy).


Amúgy én is játékaim 60-70%-át használtan vettem, egyikkel sem volt gond, pedig 1-2-t postán cseréltem, ha személyesen veszed meg akkor nem lehet gond.

2012. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!