Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mégis melyik telefont válassza...

Mégis melyik telefont válasszam? (többi lent)

Figyelt kérdés
blacberry 9300 ami 50.000 ft vagy nokia c3-00 ami 27.000 forint , de többek szerint a blackberry megéri és én fizetném . Ráadásul még aszüleim sincsenek elleére de 2 éve kaptam egy ipodot és ezért nem értik minek nekem még mellé egy oksotelfon , öcsém meg kiakadna szerintetek melyiket válasszam?

2012. ápr. 12. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ez a kérdés, de miért nem nézel inkább pl egy Xperia Mini Pro-t vagy Live-ot (nem az X10 MP-t hanem az újat), vagy más androidos cuccot, nekem se a BB se a Symbian nem jött be. Ha mindenképp ezek közül akkor a Blackberry-t mondanám.
2012. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első: a C3-00 nem Symbianos. Egyébként ja, SK17i Xperia mini pro. Azt tuti nem kell 2 évig cserélni, nem avul el.
2012. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék sonyt plàne nem érintőset ! Köszönöm az eddigi válaszokat, de szeretnék mindenképp e kettő telefon közt dönteni!:)
2012. ápr. 12. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg, a C3 még S40. :) Egyébként a kettő közül még mindig a Blackberry, sokkal többet tud.


A szubjektív véleményem viszont az hogy egyik sem ér ennyit, 30 környékén már teljesen jó állapotú használt androidos telefonok vannak, 50ért pedig ottvan a Mini Pro. De te tudod, én is érintőellenes voltam, aztán februárban vettem egy SE Live-ot , azóta meg verem a fejem a falba hogy mi bajom volt velük eddig.

De mondom mégegyszer, te tudod, én egyikért sem adnék ki ennyi pénzt, elavultak már.

2012. ápr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Blackberryt csak akkor érdemes venni, ha az előfizetésed mellé még BIS/BES előfizetést is kötsz, különben nem tudod használni a BB rendszer nyújtotta plusz szolgáltatásokat és akkor az 50 ezres BB telefonod nem ér többet mint egy 5 ezres mobil...
2012. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
előző telól érintős volt, és nagyon megutáltam , használt telefont nem szeretnék , viszont ha tudtok ajánlani nekem olyat aminek a billentyűzete mint ennek a kettőnek akkor azt nagyon megköszönöm!:)
2012. ápr. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!