Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tp-Link TL-WR340GD router...

Tp-Link TL-WR340GD router beállítás?

Figyelt kérdés
Vettem egy routert, de amikor megpróbáltam beüzemelni akkor a egyik böngészőt sem tudtam megnyitni. Internetem sebessége: 100 mbps. Lehet, hogy ez a baj? Ha igen akkor mit ajánlanátok helyette?
2012. ápr. 16. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vettem én is egy ilyet bár nekem sem ment elsőre hiába telepítettem fel mert regisztrálni kellett ujra az internet szolgáltatónál mert így uj Mac címem lett ez rajta van a router hátulján meg az sem mindegy hogy statikus vagy milyen az ip címed.

Sztem hívd fel te is az internetszolgáltatódat és mond hogy vettél egy routert ők majd megmondják mit csinálj.

2012. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már találtam hasonló oldalt, de az a probléma, hogyha rá van kötve a router, akkor gyakorlatilag nincsen netem, pedig minden kábel a helyén van. Erre a routerre az van írva, hogy 54 Mbps, de az én netem 100 Mbps. Lehet, hogy ezért nincs net?
2012. ápr. 16. 10:39
 4/12 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom,ne hívd föl a szolgáltatódat,

mert piszkosul nem érdekli őket az,hogy te vettél egy routert,

nem az ő feladatuk-problémájuk a te routered beüzemelése,

2012. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" Erre a routerre az van írva, hogy 54 Mbps, de az én netem 100 Mbps. Lehet, hogy ezért nincs net?"


Nem,

biztos,hogy nem ez a gond.

2012. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem az internet sebeságe a baj. az utp kábelel összekötött géped és a router közt továbbra is 100mbps a net sebeség az 54mbps a router wifis adatátvitelre képes sebesége az ere csatlakoztatott eszközön a net valóban lassabb lessz. Csak azt tudom mondani hívd fel a netszolgáltatód ők majd megmondják mit állíts át.

Bár a router alján lávő Mac számot mindenkép elkérik.

2012. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam az internet szolgáltatót, és azt mondták, hogy sajnos ebbe nem tudnak segíteni:(
2012. ápr. 16. 10:54
 8/12 DannyZuko ***** válasza:
az a kérdés, hogy a rooter nem kapcsolódik a netre, vagy a gép nem kapcsolódik a rooterhez. Van egy olyan gomb az egyik manüben, hogy Mac adress clone-ozás. asztat nyomd meg és lesz neted valszleg. Azért van mert a közopont még a géped mac adressét tárolja és az alapján akar beengedni.
2012. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megpróbálom. Hol keressem?
2012. ápr. 16. 11:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Telepitő programjában lehetne a mac clone vagy ha beirod a böngészőbe a 192.168.1.1 címet bár ez nekem nem működött itt le is van irva miért meg hogy kéne beállítani:

[link]

Bár nekem ez sajnos mindig elég bonyolultnak tünt én ezért is hívtam a szolgáltatóm.

Neked is biztos átállítanák csak egy kicsit erőltetni kell meg nem az ügyfélszolgálatot hívd hanem a hibaelhárítást hogy regisztrálják az ujj számod.

Vagy valahogy klónozod a régit ha sikerül rájönni.

2012. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!