Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet megnézni hogy a...

Waffi BalD kérdése:

Hol lehet megnézni hogy a netem elég-e az xbox360-multihoz?

Figyelt kérdés
Tehát az előírásait hol tudom megnézni ?

2012. ápr. 17. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerződésben, vagy pl speedtest.net, de ma már nem nagyon van olyan internetkapcsolat ami ne lenne bőségesen elég.
2012. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ mivel akarsz játszani. FPS-ekhez(COD,Batlefield például) elég egy fél megás is.... de én fifázok, ahhoz kell 2-3 mega. De szerintem a FIFA-nak kell a legnagyobb net minden játék közül.
2012. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy 2-3 mega, hogy laggolásmentesen, fifázni is lehet fél megással csak laggolsz mint állat, az anyádat meg szidják rendesen meg élvezhetetlen szar
2012. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem honnan szeded ezt, hogy a fifához nagyobb sávszél kell. 2 MB már tuti elég mindenhez, de lehet kevesebb is, a laggolásnak meg a pinghez van köze, nem a sávszélhez.
2012. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is egyet értek hogy 2 MB már elég mindenhez, a FIFA-hoz is. Viszont a FIFA-hoz tény hogy kell 1-2 mega, viszont Battlefield-ezni még mobil netről is tudtam amikor csak az volt kéznél, és az 128 megabájtos és nem is laggoltam... na m,ost 128 megás nettel fifázni neki se állj...
2012. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!