Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Audio számot szeretnék lejátsz...

Audio számot szeretnék lejátszani a gépemen. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Autóból kivett cd-ről tetszik egy szám de nem tudom a cÍmét mert nem Írja ki, csak azt Írja hogy track03. A gépem meg nem játsza le mert 1 KB. Esetleg van valami program amit letudok tölteni hozzá hogy lejátsza?
2012. ápr. 17. 13:27
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hohó. Ez vicces akkor te neked most agy olyan CD-d van ami vagy eredeti vagy eredetiről másolt. Ezeken a CD-ken eredetileg Waw formátumba volnának de a számítógép nem így kezeli le mert ha fogod a win intézőbe és a CD ről áthúzol egy file-t a gépre az nem fog menni mikor kiveszed a CD-t...

Ehhez program kell mellyel beírod MP3ba valamilyen minőségben(ajánlom a 320kb-ot)vagy akár a legszebb CD minőséget átteszed FLAC-ba azaz free lossless audio codec magyarán vesztességmentes formátumba. Ha az MP3-ot választod akkor ajánlom a FreeRIP et.. nekem bejött: [link] de ha flacba akarod átnyomni és lejátszani akkor JetAudio, sőt zenékhez kizárólag JetAudio szerintem egy nagyon pofás kis progi:D ha nem baj akkor a folyamatot nem írom le de erre kéne keresgélni(amúgy egyáltalán nem nehéz de pl anyám ,mint a nők többsége, nem tudná megcsinálni...)remélem feltalálod magad de ha nem akkor írj ide és én majd nézem(berakom az e-mail értesítést)

2012. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
áhh ez nekem magas:D (lány vagyok) úgyhogy asszem feladom de nagyon köszi a segÍtséget!!:D
2012. ápr. 17. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Audio cd-t a windows media player simán lejátsza. Berakod a cd-t, előjön egy ablak, hogy mit csináljon, válaszd a "hanglemez lejátszását" és már szól is. Ha nincs szám cím, akkor valszeg a másoláskor elszállt.
2012. ápr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A kérdezőnek! Az első hozzászóló rendesen bekavart, és nagy baromsággal kezdett, de lényeg a végén stimmelt. Indítsd el a windows media playert az lejátssza. Ha fel akarod tenni a zenéket gépre, akkor a windows media playerben keress olyat, hogy zene bemásolása. Ha még nem csináltak ilyet a gépen, akkor kérdezni fogja, hogy milyen minőségben másoljon a zenetárba, erre én is javaslom a 320Kbps minőségű mp3 formátumot. Válasz esetén kapok értesítést, szóval ha kérdésed van írd meg :)
2012. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ja és még annyit hozzátennék, a winmediaplayer és a winamp lejátszó is képes a számcímeknek utánakeresni a neten, több kevesebb sikerrel :) És akkor a track3ból normális számcím is előkerülhet :)
2012. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát:) a wmp-ben hol kell rámenni arra hogy audio zene lejátszása? nem látom
2012. ápr. 19. 15:03
 7/11 A kérdező kommentje:
ja meg azt sem tudom az hol van hogy megkeresse a neten a szám cÍmét :D
2012. ápr. 19. 15:03
 8/11 A kérdező kommentje:
ja amúgy netbook-om van, nem tudom berakni a cd-t, csak a szám lett felmásolva a gépre(pd-n keresztül) gondoltam hátha lejátsza, de tévedtem :D
2012. ápr. 19. 15:05
 9/11 claidheamohmor ***** válasza:
Akkor az gáz. Kell egy gép, amiben van CD-lejátszó. Aztán kell egy program, amivel a cda formátumú zenét valami más formátumba konvertálod, és lemented a gépre. Onnan már át lehet másolni a te gépedre, és működni fog. Ezt a részét itt nem fogjuk tudni neked megoldani, kérj meg valakit. Egyébként winampban egy szám címét úgy tudod megkeresni, hogy - és ehhez működő internet kapcsolat kell- hogy a playlist editor ablakban, ahol a számok listája van :), jobb egérgombbal (gyűrűsujj) rákattintasz az általad érdekelt számra, és a megjelenő menüben a view file info menüpontot választod. Ekkor felugrik egy ablak, és annak a jobb alsó sarka környékén van egy "Auto tag" gomb. Erre rákattintasz bal egérgombbal (mutatóujj), és vársz. Az esetek 90%-ában jó találatot ad.
2012. ápr. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, ezt mindenképp megpróbálom:)
2012. ápr. 21. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!