Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen objektívet válasszak a...

Milyen objektívet válasszak a Canon gépemhez?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve kezdtem el komolyabban fotózni, szóval az objektívek világában még nem igazán tudtam elmélyülni. Most egy 18-55mm-es objektívem van, amit nagyon szeretek, viszont távolabbi dolgokat már nem nagyon lehet vele fotózni. Szeretnék egy újat, ami egy kezdőnek/haladónak való, és az ára sem csillagászati.Melyiket ajánlanád? nézegettem a 70-300mm-est, és az 55-250mm-est... nem tudom, ezek jók? (és mintha egyszer olvastam volna olyat, hogy az objektíveket "össze is lehet kapcsolni". ez igaz?)
2012. ápr. 17. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom:

Canon EF 70-200mm f/4 L IS USM

[link]

Nem éppen olcsó, de még nem csillagász kategória.


A L-es Luxury objektívek nagyon jók a Canon-nál. Szépen rajzolnak. Nekem sajna IS nélküli van, és sajnos volt pár alkalom amikor hiányoltam.

Fotóztam egy ilyennel is:

Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

[link]


Ez jóval olcsóbb és bár van benne stabilizátor nem egy ligában játszik a fentebb említettel. Hidd el, megéri megfizetni a L jelzést.

2012. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még esetleg a Tamron cuccokat érdemes megnézni, de abból is kerülni kell nagyon olcsót. A Tamron szerintem középkategóriában képvisel erős ár/érték arányt.
2012. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70-300 IS USM, vagy a fent említett 70-200 jó választások.
2012. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!