Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Céges rendszámfelismerős...

Céges rendszámfelismerős kapurendszert használók mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy mik a tipikus problémák a rendszerrel? Ha valaki olyan jön,akinek a rendszáma nincs a rendszerbe,akkor hogy engeditek be (ha nincs portás)? Milyen naplót vezet a rendszer a be/kilépésekről ?
2012. ápr. 19. 14:14
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Először is a rendszám felismerést én mindig csak másodlagos rendszernek ajánlanám (mert olyan a büdös életben nem lesz hogy 100% os felismeréssel működjön)

Szóval valamiféle távirányítós, vagy proxy kártyás rendszer kellene a háttérbe azért.

A naplózást szerintem nem kell túlbonyolítani... időpont usernév rendszám (esetleg ha van proxy vagy valami hasonló akkor annak a száma) Ha van valamilyen manuális nyitási lehetőség akkor azt is kéne naplózni időponttal és legalább a rendszám felismerő képét lementeni de ha össze lehet fésülni a rendszert biztonsági kamerákkal (már ha vannak akkor az sem árt)

Mondjuk a kérdésed elég tág, szóval így elég nehéz lesz válaszolni, hogy se a cégedet se a telephelyet sem az elvárásokat nem ismerjük.

2012. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Adott egy bejárat sorompóval . A telephelyen két épület van és mindegyikben egy cég. A rendszámos rendszer önmagában szerintem nem is gond annyira,mint a manuális nyitás,mert ott azt kéne elérni,ha valaki be akar jönni,akkor jelezni tudjon a megfelelő cégnek és a cég alkalmazottja be tudja engedni. Ezzel az a probléma szerintem,hogy nem lehet jól látni,hogy valójában ki is az illető és hova megy miután kiszáll,de most ez az elképzelés.
2012. ápr. 19. 14:52
 3/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Bejáraton sorompó elé "kaputelefon" ami a megfelelő cégeknél csörög (erről kb megoldható a sorompó nyitása) az hogy ki megy és jön az sajnos kamerák nélkül nem igen megoldható.

(bár ilyen célra szerintem egy pár hagyományos biztonsági kamera sokkal célra vezetőbb lenne mint egy rendszám felismerő rendszer)

2012. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!