Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-Mobile ECO díjcsomagom van...

T-Mobile ECO díjcsomagom van jelenleg és szeretnék egy új telefont vásárolni a T-Mobiletól. Megszeretném tartani a jelenlegi díjcsomagom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tehát: Kinéztem magamnak pár készüléket és mint fentebb olvasható már rendelkezek egy előfizetéssel,amit meg is tartanék. Hogy működik ez ilyenkor? Bemegyek a T-Mobile-ba és csak úgy ingyen elhozom a telefont,majd pedig az eddigi havi összeget befizetem addig,amíg a telefon árát megtérítem? Nem igazán értem az egészet..:S


Pl Samsung Wave 3 esetében:


Ajánlatunk jelenlegi díjcsomagja megtartásával:


Feltételek:

-Jelenlegi díjcsomagja megtartásával

-2 év hűség az előfizetésre (ez eddig oké!)


A készülék ára:

-T-Pontokban és partnereinknél: 71 990 Ft

-Webshop ár 10% kedvezménnyel: 64 791 Ft


Akkor most én tulajdonképp mennyit is fizetnék ott helyben,ha elhoznám a telefont?


2012. ápr. 19. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!