Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mik az mp3-nál úgymond 'jobb'...

Mik az mp3-nál úgymond 'jobb' hangformátumok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy minőségibb otthoni zenehallgatáshoz egy komolyabb fejhallgatóval már nem elég az mp3... mi az ami ennél jobb illetve miben különbözik, mit kell nézni, ha egy hangformátum minőségéről beszélünk?

2012. ápr. 26. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
OGG
2012. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs hozzá jó minőségű lejátszód akkor mindegy.
2012. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom, bár nem tervezek beszerezni hifi tornyokat, de mégis szeretném ha a kicsit élvezhetőbb lenne az a zene.. nameg jó lenne picit érteni hozzá
2012. ápr. 26. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
wav, flac, de azt megnézném, amikor egy 320-as mp3-tól bármelyiket is vaktesztben megkülönbözteted egy "komolyabb fejhallgatóval" :)
2012. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze azért kérdeztem, mert nem vagyok olyan vájtfülű, tehát ebben az esetben a 320-as mp3 is jó, de még mi az amit egy formátumnál meg kell nézni? vagy csak az számít h mekkora a bitsűrűség?
2012. ápr. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!