Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a facebook-omhoz...

Elfelejtettem a facebook-omhoz a jelszót mit tegyek?

Figyelt kérdés

A facebook-omhoz elfelejtettem a jelszavamat !!

De az email-emet sem tudom ahhoz a fiókhoz.

Meg tudom nézni vhogy az email-t lécci pls !! Nagyon fontos lenne ! Előre is THX.


2012. ápr. 26. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg egy ismerősöd, hogy nézze meg az adatlapod, lehet, hogy látja az email címed, bár ez beállításfüggő.


Őszintén nem tudom elképzelni, hogyan lehetséges ha valaki, még az email címére sem emlékszik. Kicsit gyanús.

2012. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra, hogy megnézetem egy ismerősömmel mert mindenki láthatja a profilom (sajnos).Azért nem tom a emailemet mert vagy 13 létező email-em van,és azóta újra lett húzva a gép. Előre is Köszi.
2012. ápr. 26. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Na akkor ne csak gondolj rá, hanem tedd is meg! Ha megvan a mail cím akkor pedig ott van az "Elfelejtettem a jelszavam".


Ja amúgy próbálkozhatsz az email címeiddel belépni és lehetséges jelszókat beírni. Ha nem jó a jelszó akkor rákérdez, hogy Te vagy e? (Ilyenkor az email címhez tartozó profilképet is látod.)

2012. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi most azonnal kipróbálom !! :)
2012. ápr. 26. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!