Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Uj egeret tetem a szamitogephe...

Tiberiusz kérdése:

Uj egeret tetem a szamitogephez azota sipol az avira virus irto az eger nem lehet virusos szerintem? Neha ha jatszok vagy programot hasznalok kipatan az alap kepre sipolva es windows hibat mutat mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy valami programmal, vagy annak valamelyik összetevőjével nem fér össze. Vezetékes, vagy anélküli egérről van szó? (egy pl.: nálam a bluetooth + a vezeték nélküli egerem kékhalált okoz). Kizárásos alapon nézd végig, egyenként zárd be a furó programokat, aminél megszűnik a hibajelzés, annál lesz a gond legnagyobb valószínűséggel).
2012. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dugd vissza a régi egeret, ha a hiba megszűnik, akkor az egérrel lesz a gond.
2012. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!