Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Találtam valamit, mi lehet...

Találtam valamit, mi lehet ez? Sandisk M2 van ráirva, kicsit nagyobb mint a micro SD, először azt hittem az, de nem fér bele a telómba. Most akkor ez memória kártya vagy mi? Mire lehet használni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
az egy M2-es memória kártya... Régebbi Sony Ericsonokba olyan kellett.
2012. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hm, már az M2 is régiség lett? :D Amúgy ahogy az első írja, "régi" Sony-féle memókari, nagyjából 4éve élte a fénykorát (W580-K550 és társai).
2012. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009-ben visszavonták az M2 gyártását, mert nem vált be. Ha így nézed akkor régi, mert leálltak vele.
2012. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LinuxPower ***** válasza:

Na vajon mégis mi lenne?

Gondolom rá van írva a kapacitása is ( 256 MB/512 MB/1 GB stb.) amiből a hülye is kitalálja hogy adatok tárolására szolgál, amiből könnyen lehet következtetni, hogy ez egy memóraiakártya...


Amúgy ennyire régi formátum lenne az M2, hogy van, aki még hírből sem ismeri??

2012. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!