Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meghülyült a laptop billentyűz...

Meghülyült a laptop billentyűzetem, van erre itthoni megoldás?

Figyelt kérdés
Előre szólok h ha nem találok megoldást a problémára természetesen elviszem szerelőhöz, csak előbb megpróbálnám magam helyrehozni, márha lehet. Szóval épp játszottam 1 játékkal amikor lefagyott, kénytelen voltam újraindítani a gépet. Mikor azonban belépett, észrevettem h a bill. nem müxik, ilyeneket csinál: a legtöbb betű helyett "ő"-t, "p"-t vagy 0-t ír, néhánynál az F5 funkciójaként frissít, a többi szimplán nem müxik, és ha lenyomom az esc-et 1 pillanatra elsötétül a kép. A vezérlőpult szerint a bill. megfelelően működik. Lehet vhogy frissíteni v javítani a netről a drivert? Amúgy fujitsu siemens amilo-m van. a hasznos válaszokat előreis thx

2012. máj. 6. 19:01
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Ez szerintem nem driver probléma, esetleg nézd meg hogy biosban hogy működik, illetve valami féle live oprendszerrel pld. (vagy win alatt pld csökkentett mód, parancssor)

DE attól tartok szeríz lesz a vége

2012. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! még 1 kérdés: h lehet csökkenett módba lépni ha az F-el kezdődő billentyük se müxenek a gép indításakor?:D
2012. máj. 6. 19:27
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:
F8 lefelé fölfelé gomb bár ha ott se működik akkor ennyi
2012. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az újabb választ, de képzeld el: csoda történt:D egészen idáig nem volt jó a billentyűzetem, nehezen de már beletörődtem h egy pár napig a képernyőbillentyűzettel kell bajlódni ami mellesleg borzalmas:D aztán most előbb lemerült a laptopom (elfelejtettem visszadugni az áramba, mert lehibernáltam és addig kihúztam) és hirtelen rendbe jött:D fogalmam sincs, hogy történt, meg hogy mi volt ez... de inkább többé nem játszom azzal a játékkal ami miatt ez történt:D huh eléggé megkönnyebbültem:) köszi még1x a segítséget, mégis csak vannak csodák:D
2012. máj. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!