Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lexmárk nyomtatohoz tudok...

Lexmárk nyomtatohoz tudok olyan programot ami a patronban a chipet újra reseteli?

Figyelt kérdés
akki tud az sürgössen válaszoljon!

2012. máj. 19. 19:39
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg nem úgy néz ki a lexmarkod patronja mint az epsonom-é, de az epsonnál a "T1281től-t1284-ig" típusú patrononknál a patron elektronikus felén, van fent külön 2 érintkező pont. Ezt a 2 pontot rövidre kell zárni. Én pl. fogtam egy gémkapcsot, és egyik felét az egyik ponthoz, másik felét a másik ponthoz érintettem 5 másodpercig. Visszatettem a gépbe a patront és működött. Valószínűleg ugyanezt csinálja a ,,chip reseter" kütyü is, csak meg kell venni 2-3 ezer forintért.
2012. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!