Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Le lehet tiltani egy telefonsz...

Le lehet tiltani egy telefonszámot a szolgáltatónál?

Figyelt kérdés
ha egy illető zaklat a számát letilthatom hogy ne bírjon hívni ? létezik ilyen?
2009. jún. 28. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mobilszolgáltatónál dolgozom. Sajnos nem lehet
2009. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Symbianos telefonod van, akkor létezik rá program, nekem van pár szám letiltva;)
2009. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de vannak telók, amikben van letiltás funkció. Pl az enyémben, SGH-E250
2009. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Változtasd meg a számod...vagy nem lehet átirányítani olyan számra, ami nem él?
2009. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a második válaszoló írta. Nekem is van ilyen. Nokiaprogramok.hu-n blacklist néven megtalálod. Ha a menüdet egy újrahasznosítás-logóhoz hasonló gombbal tudod behozni, elvileg menni fog rajta.
2009. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyi lehetőséged van, hogy a telefonod "Beállítások" menüjében letiltod az adott telefonszámot, ha van benne ilyen funkció...


Nekem több telefonom van, sajnos nem mindegyik "tudja" a számokat letiltani. :[


Még azt csinálhatod, hogy vásárolsz egy új feltölthető SIM-kártyát, aminek új telefonszáma van, ezt a zaklató nem ismeri (régi barátaidat értesíted a telefonszám változásról)...


Ha előfizetésed van valamelyik mobil-szolgáltatónál, akkor kérj új telefonszámot és azt titkosítsd!!!

2009. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a problémám, csak nekem ismeretlenként hív már több hónapja. Nekem PDA-m van Windows Mobile szoftverrel. Arra nincs valami lehetőség a szolgáltatónál (megtudni a számot), vagy megtudni valahogy, vagy letiltani az ismeretleneket, vagy esetleg valami progi?
2009. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nokia 3220as telóm van és ez a funkciót nem található benne. azért köszönöm legfeljebb nem veszem fel, hagy csörögjön
2009. jún. 29. 14:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! vettem egy samsung E250i-t abba van olyan funkció, így számot se kellett váltani:)
2010. jan. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!