Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Azt akarom kérdezni hogy ha...

Azt akarom kérdezni hogy ha pl fent van a gépen az Ableton Live. Akkor hogy tudom megcsinálni hogy fülhallgatón is halljam a zenét meg gépen is? Esetleg 2 hangkártya kellene a gépbe? Mert ha ez működne akkor az abletonban már tudnám állítgatni.

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 20:31
 1/4 Perlikb válasza:
Szerintem ha a hangfal dugaszába bedugod akkor hallani fogod a zenét.
2012. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Perlikb válasza:
Bocs nem! Ha van elosztod úgy dugd be mind kettő dugaszát.
2012. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát úgy nem jó=/ mert úgy van hogy nekem a gépből kijön egy 3.5 es kábel a hangkáryámból és az bele megy egy HIFI be és úgy van nekem hang..ha abba dugom bele a fülesem akkor egyértelműen megint csak a fülesből fog szólni :S
2012. máj. 24. 01:58
 4/4 gepzene ***** válasza:
A beállításokban van olyan, hogy egy sztereo kimenet két mono lesz, tehát tudsz mást monitorozni fülesen, mint ami kint megy. Ehhez nem lehet kábelt kapni, neked kell csinálni egy olyat, hogy fiú jack egyik oldal egy lány mindkét csatira, másik oldal egy másik lány mindkét csatornára, és egyikbe megy a hifi, másikba a füles, liveban meg belövöd a füles kimenetét a megfelelőre, aux hangerő külön azt szabályozza, a solo gombok monitorra változnak, és dombon a tanya.
2012. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!