Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A t-home hálózatáról kapjuk...

A t-home hálózatáról kapjuk az internetet és az iptv-t is, de egyfolytában leáll a net és a tv is kimered ugyanakkor. Már kicserélték az adaptert de ahogy elment a szerelő újra előjött a probléma. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A gépem mutatja hogy VAN kapcsolat, mennek a kbyte-ok, viszont se a tv se a net nem megy, majd visszajön, megint elmegy... Elég erősen kétlem hogy nálunk van a hiba, de ha mégis nálunk lenne, 5ezer forintot kell kifizetnünk a kiszállásért, amit nem tartok fair dolognak, mert ha tudnám hogy mi a gond, megcsinálnám. Valaki volt hasonló cipőben?

2012. máj. 25. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Regisztrálj és fognak válaszolni a gondodra.

2012. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi épp a napokban szabadultunk meg a T-home-tól: állandóan lefagyott, iszonyú drága volt, ráadásul annak ellenére, hogy mindig rendezve volt a számlánk, fizetési felszólításokat küldtek ki (ezekért is pluszban kellett fizetni). Szóval ELÉG volt belőlük!!!!!
2012. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az ellentét, mert sok-sok éve vagyok velük szerződésben. TV-net tökéletes. Kimaradás az évek alatt egyszer volt, amikor pár éve országosan gond volt egy elvágott kábellel.
2012. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is müködik minden és windows vista op rendszerrel kiváló
2012. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
T?? Hogy a Tékozló Homáron egy cikket idézek inkább jöjjenek a dronok :D Elegem lett nekem is belőlük!
2014. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!