Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Thunder CA 103 autórisztót...

Thunder CA 103 autórisztót megpróbáltam bekötni a leírás és ábrák alapján, a központi zár nyitó és záró vezetéke ( fehér és barna ). Eredmény a riasztó távirányítójával nyitni zárni tudom az autót, de nyitás után 30 mp elteltével lezár és beriaszt.!?

Figyelt kérdés

A kötések:


riasztóból központi zárból


fehér - fehér

fehér/fekete - barna


narancssárga - narancs/fekete

sárga - sárga/fekete - föld


Az inditásgátlóból két két vastag fehér vezeték jön ki az a rajzon (acc) - hová kell kötni?


Mit köthettem el? Mi a hiba?



#autóriasztó #Thunder CA103
2012. máj. 29. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj szakműhelyhez!!!
2012. jún. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy az érzékelők közül valamelyik nem zár rendesen, és az indítja be a riasztást?
2012. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Meglepi, de a leírásban egyértelműen le van írva, hogy ha kiriasztás után nem nyitod ki az ajtót ,"visszaélesedik a rendszer!" 20-30 mp után
2014. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!