Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook vagy rendes notebook?

Macbook vagy rendes notebook?

Figyelt kérdés

fosulira keszulok, szerintetek melyiket eri meg jobban?

szerintem a macbookot jobban megeri, mivel h sokkal tovabb birja a batri. szerintetek?


2012. máj. 30. 12:39
 1/8 anonim válasza:
ha van pénzed rá, akkor egyértelmű, hogy macbook:)
2012. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a Dell Latitude vagy a Lenovo ThinkPad X szériából választanék, ha lenne egy nagyobb összeg rá.
2012. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem foleg arra kell, hogy kibirjon a batri egesz nap, mert ugye ezek a rendes laptopok 2 max 3 orat birnak ki, mig a mac 8-10 orat is
2012. máj. 30. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor ott van a Lenovo ThinkPad T széria is még, annál akár 14 órás üzemidő is elérhető (9 cellás akksival). Némelyik Dell Latitude gép pedig elméletileg 19 órás üzemidőre is képes (szintén 9 cellás akksival).

Persze ezek a számok általában nem fedik a valóságot (ez vonatkozik ugyan úgy az Apple gépekre is), csakis a legoptimálisabb körülmények közt lehet megközelíteni/elérni őket.

2012. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 13'' Macbook Air-öm akkuja 8-9 orát bir, ugy hogy megy a wifi, és netezek, de ugy hogy nem használok flasht! Ha menne a flash player is akkor az üzemidö le menne 4-5 órára!
2012. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengeted Win-es laptop van Macbook-oknál nagyobb üzemidővel, ez nem az OS-en múlik.
2012. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pl?
2012. máj. 30. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Most hirtelen nem tudom, de nem azért bír valami 8-10 órát, mert Windows-os vagy Mac-es.

Tényleg csak az aksin múlik (meg esetleg hogy milyen energiatakarékos megoldások vannak benne).

2012. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!