Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol vehetnék olcsón beats...

Hol vehetnék olcsón beats studio fejhallgatót?

Figyelt kérdés

Vétálárként 6000-10000 ft-ért szeretném, vagy kicsivel több, majd 18000.

[link]

vagy ilyet, vagy hasonlót.:) lehetőleg Szeged környéke.. esetleg vatera link. előre is köszönöm a segítséget! lehet mondjuk használt is, de az a lényeg, h ne romlott, használhatatlan!



2012. máj. 30. 14:34
1 2
 11/16 anonim válasza:
Utolsó bitangul igazad van.Én 2 hónapja vettem egyet 270 euróért és valami baromi jol szol.Mondjuk én szoktam mixelgetni clubbokban.
2012. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

en 47 ezerert vettem, ez volt a legolcsobb a grandon, de ugyanaz, mint az 55 ezres solo, csak olcsobb helyrol. :D


imadom a hangzasat, ennel nincs is jobb!

2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem fogom elolvasni az összes kommentet, de valószínűleg más is észre vette már. Egy eredeti Beats studiot barátom 50 alatt nem fogsz kapni, még használtan sem. A másik hogy amit képnek linkelték nem Studio, hanem Solo, méghozzá egy Solo HD. Ez kicsit kényelmetlenebb, kicsit butább, de ettől független garantált Beats élmény. Lebutított változatának előnye természetesen az olcsóbb ár, de ez se 18, inkább 30-35.000
2014. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Geri410 válasza:
Jókor szólok én is hozzá. :) De én tudok neked ajánlani egy jó fejhallgatót. Nagyon olcsó, úgy néz ki, mint a beats, és én is rendeltem, nagyon jól szól, csak ajánlani tudom, ha olcsó kell. Sajna odahaza még nem kapni, de Angliából tudsz rendelni ebay.co.uk-ről. Neve Solid Bass. Javaslom a kicsit drágább SL-1000-eset. Nem tudom mennyi a postaköltség MO-ra, biztos nem olcsó. De szerintem, ha olcsó beats kell, ezt vegyed. De figyelj oda, mert ebből is van gagyibb verzió, ne a legolcsóbbat vedd meg. SL-800-as kb 6.50, az SL-1000-es olyan 8.99 font. Szerintem ahhoz képest, hogy olcsó, és márkátlan, nagyon jól szól, és szerintem nem vacak.
2015. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Geri410 válasza:
Pl itt van egy fekete: [link]
2015. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Logitech G430

Logitech G230

;)

2016. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!