Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bevihetem szervízbe? (laptop,...

Bevihetem szervízbe? (laptop, bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Itthon kábeles netünk van, laptopon úgy használom, telefonon szoktam csak wifizni. Viszont jövő héten elutazom és ott wifis net lesz, viszont a laptopom azt írja ki mikor kipróbáltam, hogy működik e wifivel, hogy a wifi kártya nincs telepítve. Ilyenért bevihetem szervízbe, hogy csinálják meg nekem?
2012. máj. 31. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Telepiteni kell a Wifi kártyád driver-ét.

Be ütöd a Google-be, a laptop tipusod, és oda irod mellé hogy wifi driver.

2012. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk én annyira nem értek ilyenekhez, azért kérdeztem, hogy ha beviszem megcsinálják e nekem?
2012. máj. 31. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg kb. 5000ft-ért.
2012. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó hát mit csináljak, lenyelem, a lényeg, hogy megcsinálják:)
2012. máj. 31. 12:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne nyeld le az összeget!Próbáld meg és ha nem sikerül, akkor kérj segítséget!Pl itt is!
2012. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj a számítógépedtől, mert akkor fizethetsz mint a katonatiszt. Az egész művelet nagyon max fél óra, és spóroltál vele 3 nap bevásárlásnyi pénzt.
2012. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, tegnap bevittem, megcsinálták, minden oké már és össz 1500ft-omba került csak:)
2012. jún. 1. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó,csak legközelebb megint pénzbe fog kerülni.Mert tudod lesz legközelebb!

Mai világban meg nem lehetünk ennyire nagyvonalúak.

2012. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!