Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy szines nyomtatóban hány...

Egy szines nyomtatóban hány féle szín van?

Figyelt kérdés
és hány ml tinta van egy patronban?
2012. máj. 31. 21:03
 1/2 cipi8 ***** válasza:

Nyomtató modell és patron modell függő, egyszerűbb ha meg mondod milyenre gondoltál pontosan. Mert ahány nyomtató majd nem annyiféle patron és tinta tartály kapacitás. Nekem a Canon IP2000-ben a fekete tank 9ml-es a színes tank 15ml-es és ezen belül van a sárga, kék és piros tinták. De egy gyártón belül is rengeteg féle patron és kapcítás van a Canonnak is vannak 45ml-es tinta tankjai csak az megint más modellbe való, vagy külön színenként is lehet patront cserélni vagy akár több alapszínből is keverheti a kívánt színeket, a chippes patronokat még meg sem említettem.


Én itt szoktam vásárolni midig, itt még nyomtató típus alapján is kereshetsz a számodra és nyomtatónak is megfelelő festék patront. Viszont vannak olyan olcsó utángyártott patronok is sajnos amik állítólag ha sokáig használod a nyomtató fejét is károsíthatják.

2012. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a válaszod alapján egy link kimaradt, azt megköszönném ha belinkelnéd

epson epson stylus sx 130 és hp deskjet 3050 nyomtatókról lenne szó. és az lehetséges, hogy ezeknek a patronjai kiürülnek, akkor utántöltöm őket? kerestem már neten ilyen készleteket, de olyat nem találtam ami az epsonhoz való, de olyat már igen ami a hp-hoz és olyat ami univerzális, az jó lehet az epsonhoz is?

mit jelent, hogy chippes patron? azt nem lehet csak úgy utángyártotra cserélni, vagy utántölteni?

a fent emlíett nyomtatókban chippes patron van?

bocsi a sok kérdésért én is keresgélek googleon de nem minden kérdésemre találok választ.

2012. máj. 31. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!