Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kábel tv-nél lehet valahogy...

Kábel tv-nél lehet valahogy kódolni bizonyos csatornákat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Alap csomagra fizess elő.

2012. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2012. jún. 1. 09:02
 3/3 cipi8 ***** válasza:

Nem az analóg kábel tv szolgáltatók ezt úgy oldják meg hogy ha te nem teljes csomagot kérsz hanem csak egy minit ami pl. 12 csatornát tartalmaz akkor ez oszlopra vagy ahol futnak a kábelei a tiédre tesznek egy szűrőt ami csak egy adott frekvencia tartományban engedi át a jelet amin csak az általad kért csomag csatornáit tudod beállítani.


Szem. tapasztalat mivel társas házban lakom és az egyik szolgáltató mivel 2 is bent van persze maszek mind a kettő és elég nagy a konkurencia harc köztük már a HÍR TV is foglalkozott az üggyel mert az egyik az szinte illegálisan építette ki állami pénzből a településemen a hálózatát és mit ne mondjak eléggé szét szórtak.A kábel tv-rendszerükről nem is beszélve a volt szomszédom nagyról kis csomagra váltott és a kis csomag áráért nézte a nagy csomag összes csatornáját arra nem voltak képesek hogy felcsavarjanak egy szűrőt neki. Még olyan is meg történt nekem hogy tőlük jött a netem majd két évig úgyhogy számlát nem adtak a befizetéseimről, csak egy füzetbe beírtak egy összeget amit befizettem persze kevesebbet írtak, majd miután ezek kiderültek egy kicsit szigorítottak a rendszeren a lényeg hogy 1 évig volt ingyen a netem mert ahányszor voltam fizetni mindig azt mondták hogy rendezve van mert már levonták a számlámból. Ami nem is volt, kérdezem a konkurens cég főnökét akinek mondtam hogy miért van ez annyit mondott hogy ne foglalkozzak vele mert még mindig nincs engedélyük és nem is igazán fogják ezeket így behajtani. Már vagy 2 év telt el az eset óta azóta átmentem a másik céghez ahol minden rendben van, azóta sem kaptam semmilyen levelet hogy tartozásom van vagy ilyesmi a cég persze már meg is szűnt ugyan vannak még csak más néven de jogutód nélkül szűnt meg a előző. Így nem is fogják az életben rajtam bevasalni, ja utoljára azt mondták hogy 2 havi nettel lógok nekik hol ott vagy 13 hónapig ingyen volt! Hatalmas EU-s pénzeket nyúltak le és miután az Orbán kormány került hatalomra azóta ők fel is szívódtak. Olyanok voltak hogy a település határában megsérült az optikai kábel amin ugye jött a net meg a TV, és arra azt mondták hogy a konkurencia volt biztosan, per lett belőle amit persze úgy vesztettek el hogy öröm volt nézni és elég sok turpisság kiderült közben.

2012. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!