Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudtok olyan zeneszerkeszt...

Nem tudtok olyan zeneszerkesztő programot, amivel olyan dupstepet lehet csinálni, mint pl. Skrillex?

Figyelt kérdés
Nem kell magyar, csak ingyenes legyen.

2012. jún. 1. 01:05
 1/4 anonim válasza:
82%
Tárcsázós modem, 80-as évekbeli MRI szkenner, vasárnap délelőtt turmixgép + botmixer + rádióból valami divatszemét + szomszéd kocsijának riasztója. Tuti sláger lesz, hidd el
2012. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába szednél le bármit, hozzá se tudnál kezdeni.
2012. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A zene készítés nem úgy van, hogy megnyomok 4 gombot és kész is.

Egy normális zene elkészítése (legyen az, House,Techno,Dubstep,Electro H.) nagyon összetett. Én 2 éve kezdtem foglalkozni a zene írással, és most vagyok kb. azon a szinten, hogy 5-6 óra alatt egy elfogadtató zenét csinálok.

És hogy válaszoljak is. Nincs ingyenes szekvenszer program(!!!), de viszont van 30 napos trial. Én Logic Pro 9-et(140.000ft) Ableton Live Suit 8(140.000ft) at használok. Ja és ezekhez kell erős HW. Gondolok én itt, egy ilyen gépre [link] + egy külső hangkártya (Egy normális hangkari 100.000ft), midi Billentyűzetek, VST-k(Ebből kell elég sok(Kompresszor-ok, Effektek stb.), egy olyan producernek mint. pl. Skrillex van kb. 100(vagy több) db VST-je, ami érékben egy pár millió ft.) Eléggé költséges zenei producernek lenni. Ezekből a programokból, meg nem szabat crack-elt változattal dolgozni. Itt egy videó hogy azért lásd hogyan is néz ki egy zene: http://www.youtube.com/watch?v=V8l7i2I2Zho

Ha kell valami segítség akkor irj pm-et és segítek.

2012. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok, inkább egy ilyen iMac jobb zene irásra, és ár/érték aránya is jobb. [link]
2012. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!