Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple iPhone 4S vagy Nikon D3000?

Apple iPhone 4S vagy Nikon D3000?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egy kategória ,de szerintetek melyikre lenne jobban szüksége egy 15 éves fiúnak? én az iphone felé hajlok , igaz hogy van telefonom (htc Desire) , fényképező gépem még nem volt eddig ,de nem is baj mert ugy sem vagyok nagy fotós ,max nyaralásokon vagy kirándulásokon használnám.

Tudom hogy hülye kérdés ,de légyszives segítsetek!

Köszi 15/f .


2012. jún. 1. 22:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, neked egyik sem kell. Ha már nagyon pénz kell költeni, akkor olyat vegyél ami nincs, és tényleg kell neked. Gondolom ballagásra kapnád, ha igen, akkor inkább kérd az árát és tedd el későbbre.
2012. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

"...ugy sem vagyok nagy fotós ,max nyaralásokon vagy kirándulásokon használnám."


Már meg is adtad a választ a kérdésedre, a telefont sokkal gyakrabban használnád. A NIKON szuper jó fotómasina (nekünk 3 is van a családban), előbb-utóbb kell majd többféle objektív, fotóstáska, stb. A tapasztalataink szerint pont kiránduláskor, nyaraláskor kissé nagy, és - hosszabb távon - kényelmetlenül súlyos darab.

2012. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy nagy fotós, akkor egyértelműen telefon, azok is csinálnak olyan képet, hogy ha muszáj, akkor jó az is.


Telefon fronton viszont tudnék vitatkozni a 4S-sel...

2012. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok és nekem is Desire van most és én is iPhone-t vagy nikon fényképezőt szeretnék (D5100) :D
2012. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Egyikre sincs szükséged. A D3000 egyébként is régi már, ha meg ott a HTC, akkor az alma telefon sem kell. Tipikus "valamire pénzt kell elcseszni, mert az milyen menő" viselkedés. Már elnézést, de tényleg.


Inkább gondold végig, hogy nincs-e valamire tényleg szükséged. Ha meg nincs, kösd le a pénzed betétben. Ha máskor nem, majd akkor jó lesz, amikor autó/motor/lakás kell.

2012. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

4. : milyen véletlen :DD

5. : hát nem tudom .... szinte mindenem meg van (gamer PC , fels­őkategóriás nyomtato ,okos telefon stb.) ....de sztem iphone lesz a dolog vége...

2012. jún. 2. 19:55
 7/24 anonim ***** válasza:

a Nikonnak több értelme van


Desire-el is simán elvagy nem?

2012. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Desire-val elvagyok...csak az androiddal nagyon nem.
2012. jún. 2. 22:12
 9/24 anonim ***** válasza:
Androidból már nekem is nagyon elegem van...
2012. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ics-vel is?


esetleg wp7?


/desire=dizájör - csak, hogy tudja ragozni/

2012. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!