Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy 1 TB os hordozható...

Van egy 1 TB os hordozható winchester em ami működés közben leesett egy 30 cm es székről (plus minden kábel kihúzódott belőle), és azóta nem is működik. Akkor ez már kuka?

Figyelt kérdés
Van rajta egy led aminek bekapcsolva folyamatosan kell világítania, de most villog ha be van kapcsolva ha ki van kapcsolva.

2012. jún. 3. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jah.
2012. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kuka. Papírnehezéknek vagy billegő asztal lába alá még jó lehet.
2012. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cipi8 ***** válasza:
Nyugodtan dobhatod ki ez a biztos vinyó halál receptje, működés közben ejtsd le. Mivel mozgó alkarészeket tartalmaz.
2012. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah, az a ciki, hogy működés közben még az ütésálló modellek is meghalnak, ha leesnek. Pedig azok egyébként a két méteres zuhanást is bírják...
2012. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké mindegy.... az adatokat rajta nem lehet valahogy megmenteni?
2012. jún. 3. 16:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Asztal lába alá nem jó mert túl vastag ahhoz :D
2012. jún. 3. 16:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Működés közbeni trancsírnál a legkevesebb, hogy a fej belever a lemezbe és sérül mindkettő. Minden más bónusz :)
2012. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 cipi8 ***** válasza:
Hát ha a gép nem látja még a BIOS-ban sem hogy csatlakoztattad akkor szerintem azt már nem fogod házilag kimenteni onnan. Mert tuti hogy a fej és a lemez összezúzták egymást, 7200-as fordulatnál eléggé be szántja a lemezfelületet a fej.
2012. jún. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát még jó hogy nem ismeri fel még csak nem is indul el :S csak villog a lámpája azt csokolom szerintem a összeragadt a fej a lemezzel... mindegy szétszedem darabokra megnézem mi a probléma aztán megírom mire jutottam....
2012. jún. 4. 21:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Az olvasófej beragadt és nem tudott felpörögni a kis villanymotor. Kiszabadítottam a fejet, de ettől függetlenűl már nem működik.... szal kuka lett
2012. jún. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!