Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy beépitett videokártyám...

Van egy beépitett videokártyám. És amikor a monitort rá kötöm akkor a képernyön semi nem jelenik meg. Most beletettem egy mást videokártyát de az nagyon szar. Azt mondják hogy a beépitett video kártya ki van kapcsolva. Hogyan lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Bios -ban lehet beállítani; vagy ami egyszerűbb: kiveszed az alaplapról a gombelemet, vársz néhány másodpercet, majd visszarakod - ezzel alaphelyzetbe állítod a Bios-t.
2012. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami még egyszerűbb, hogy a betett videó kártyával elindítod a gépet, majd bemész az eszközkezelőbe, s ott leveszed a tiltást az integrált videó kártyáról. Kikapcsolod a gépet, kiveszed a videó kártyát, rácsatlakozol az integráltra, majd bekapcsolod a gépet.

Az elemet azt inkább ne vedd ki, ha egy mód van rá.

2012. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jún. 9. 12:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ezt megcsináltanm de nem megy a gépen semi játék:(
2012. jún. 9. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint mit csináltál meg? Most az integráltról megy a monitor? Jó eséllyel nem mennek vele a játékok, az integrált "kártyákat" nem arra találták ki.
2012. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A video kártyát kivettem a gépböl es rá kötöttem a beépitett videokártyára majd bekapcsoltam a gépet és ment.Nekem régeb a beépitett vidi kártyám volt és azon jácodtam meg minden.Csak a tesom matatott a gépen és kikapcsolta vagy nem tom mit csinált de nem ment.S az egyik haverom adot egy szar vidi kártyát.Azt betettem a gépbe és úgy tudtam gépezni.
2012. jún. 9. 22:48
 7/7 anonim válasza:
integrált videókártyákat tényleg nem játék céljából találták ki..jobb lesz ha veszel egy értelmeset azzal tudsz játszani is és nembaszod szanaszét a gépet
2012. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!