Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire lehet használni a PDA-t?

Mire lehet használni a PDA-t?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Böngészés, email és még egy rahedli netes akármi (ha telefonos, akkor ezek mobilnettel is) Gps navi (és ez alatt jóval szélesebb lehetőségekre gondolj, mint pl. az Igo), mp3, filmnézés, word, excel, stb doksik kezelése - szerkesztése. Persze az alap pda dolgok: határidőnapló, ébresztés, jegyzetelés stb. És még 1000féle :)
2012. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy hasznos cucc, ugye?
2012. jún. 10. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasznosnak hasznos, én szeretem őket :) Ha jobban beletúrsz a dologba, látni fogod, milyen sokoldalú ketyerék, ráadásul hozzá lehet jutni 6-7 éves, akkori nagyon komoly modellekhez, szinte fillérekért.

Viszont az androidos, egyéb mai cuccokhoz nem érdemes hasonlítgatni, a pda teljesen más világ. A Mobilarénán sok winmo-s teszt van, olvasgass.

2012. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fujitsu siemens pocket loox T830 jónak számít?
2012. jún. 10. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem inkább egzotikus cucc a t830 :) ugyan szinte minden van benne (a hsdpa modem kivételével), de a négyzetes kijelzőn sok program nem képes futni. Ilyen kategóriában valami Htc-t ajánlanék, pl:

[link]

2012. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!