Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hindenberg gyártmányú karóra...

Hindenberg gyártmányú karóra eredetiség-vizsgálatát hol tudnám elvégeztetni?

Figyelt kérdés
Nem egy széles körben ismert márkáról van szó, de ha itthon is teljes bizonyossággal meg tudok győződni róla, az ilyen jellegű tippeket is megköszönném. Elvileg kapok hozzá eredetiséget igazoló könyvet és van rá 24 hónap garancia, de itthon hivatalosan nem is lehet kapni.

#óra #eredeti #karóra #Hindenberg
2012. jún. 11. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem külföld. Nem hinném, hogy foglalkoznának validációval, ha még csak nem is árulják. (Gondolom, az nem kérdés, hogy eredeti-e.)
2012. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Oraszakerto vagyok.


Hindenberg, mint oramarka egy nagy atveres. Kinai tokozo uzemben raknak bele gagyi kinai werkeket. Erteke kb 20 dollar, ne tevesszen meg a marketing. Kinai vackok.


Ugyanez vonatkozik a "graf von monte wehro" es fajtaira.


Nem minosegi orak. Gagyi belso, kulso elsore komolynak hat, de majd amikor leesnek a mutatoi, rajossz. A szerkezet 1-2 evig birja, nem igazan javithato, egy normalis orasmester rogton lesajnalva visszaadja a kezedbe.


Ismetlem: a normalis ara 5-10e ft.

2012. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, már le is mondtam a rendelést.
2012. jún. 12. 07:40
 4/6 anonim válasza:
rendeltem egy hindenberg órát és utána láttam ezt a választ h nagy át verés ez az egész de én is azért rá szeretnék kérdezni, akkor ez a óra is csak hamisítvány Hindenberg 230-H Air Professional PVD black???
2012. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, kaptam nemrég egy üzenetet, a válaszomat itt közlöm:


A hugo von eyck-re is ugyanaz vonatkozik, mint a fentebb említett "márkákra".

2013. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben a facebook-csoportban szívesen segítenek mindenkinek, legyen szó tanácsadásról vagy óra bevizsgálásáról, értékének meghatározásáról!


[link]

2015. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!