Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet a fotót ilyenre...

Hogy lehet a fotót ilyenre megszerkszteni?

Figyelt kérdés

[link]


szeretném ha ilyen \'pontos\' legyen a háttér, de nem tudom h kell:$


2009. júl. 4. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ehhez Photoshop kell. A kérdésedből feltételezem, hogy nem dogloztál még vele, így vajmi kevés esélyed van a sikerre. Egyedül nem fogod tudni megcsinálni.
2009. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Adobe photoshop, fizetős ugyhogy feltehetőleg nem a google fogja neked kidobni. Töltsd le és ismerkedj vele ha akarsz, én talán meg tudom csinálni, de akinek lövése sincs hogy lehetne hozzáállni az jobb ha olyanra bízza aki tud photoshoppolni. Uh kérdezz meg valami fiu ismerőst. :)
2009. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
91%
Ezt a Gimp is tudja és az legalább ingyé' van:) Megnyitod a képet, utána megnyitod rétegként, amilyen háttért szeretnél, aztán az átlátszatlanságon állítasz.. csak az a gond, hogy ezt így nem lehet leírni lépésenként, hiszen te tudod, milyen képet szeretnél, látatlanban sajna nem lehet, de ne add fel, töltsd le Gimpet és próbálkozz. Magyar nyelvű és minden értelemszerű benne.
2009. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

van adobe photoshop-om...csak még erre nem jöttem rá h ezt h kell...

Köszönöm a válaszokat, letöltöm a Gimp-et;)

2009. júl. 5. 11:14
 5/8 anonim válasza:
esteleg photoscape, az is ingyenes
2009. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fotózásban ezt az effektust bokehnek nevezik, ez egy mélységélességi elmosódás. Aki a képet készítette, valószínűleg két fotóból vágta össze, az egyiken ezzel az effektussal.


Legkönnyebben úgy tudod megcsinálni, ha keresel egy ilyen képet, ráteszed a saját képedre egy új rétegen, kijelölöd azt a részt, amit az alatta lévő rétegből meg akarsz hagyni, ezután Kijelölés menü fent, Lágy perem, beállítasz kb. 50 pixelt, majd megnyomod a Delete gombot.

2009. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de hogyan lehet a saját képemre új rétegklnt képet tenni?:/ bocsi nagyon kezdő vok..
2009. aug. 24. 00:14
 8/8 anonim válasza:
újjabb példája a nemhozzáértésnek, és itt nem a kérdezőre gondolok.PS nélkül is meg lehet csinálni, csak gondolkodni kell egy kicsit. :):):)De látom a manipulálás jobban megy mint a fotózás. :)
2011. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!