Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma vettem egy fujifilm finepix...

Ma vettem egy fujifilm finepix s2950 fajta fényképezőt és ami SD kártya kell bele olyanom pont volt itthon és beletettem (kingston 4 gb micros sd kártya) de azt irja ki hogy kártya hiba. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most a kártyával van a gond és vegyek egy újat vagy a fényképezővel van valami gond?

#Fujifilm FinePix S2950 #kingston 4 gb micro sd
2012. jún. 15. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Először formázd le a gépen a memóriakártyát. Utána rakd bele a fényképezőbe, és abban is formázd. Így mennie kellene.
2012. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy formázzam? (nem vagyok egy nagy zseni az ilyenekbe)
2012. jún. 15. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a géphez csatlakoztatod valamilyen olvasóban, akkor ott megjelenik a Sajátgépen belül egy új eszközként. Jobb klikk/formázás során el tudod végezni (4GB-ig elég a FAT32).

Ezzel törlődik róla minden, és a FAT32 fájlrendszer jön létre rajta.


Utána átrakod a fényképezőbe, majd annak a beállításai között is kell formázásnak lennie. Ezzel a kártyán létrejön a fényképező által használt fájlstruktúra, és egyéb fájlok amit esetleg használ.


Viszont ajánlott egy kártyát egy eszközhöz használni, és nem cserélgetni. Ha azt a fényképezőnek szánod, akkor végig azzal a kártyával használd, és másra ne.

2012. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod, csak az a baj, hogy incs ilyen meghajtóm amibe bele tudnám tenni ezt a kártyát :/
2012. jún. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!