Apple Ipod Touch?

Figyelt kérdés

Jóreggelt.:D Szeretnék egy iPod Touch-ot, de mások iránt is nyitott vagyok. Ismertek valami hasonló kaliberű média lejátszókat. És ha van valakinek tapasztalata, akár a Touch-csal, akár valami mással( persze a témában.)

Jó hosszú válaszokat kérek szépen ha lehet, mert azok érdekesek..De a rövideket akkor csak a készülékneveknél...köszönöm.!

13,563/F



2012. jún. 21. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már Touch-csot vennél inkább gyűjts mellé egy kis pénzt és Iphone-t végy. A kettő csont ugyan az, csak a telefon vastagabb és lehet vele telefonálni. Sokkal kényelmesebb mint cipelni Touchot plusz egy telefont.(plusz a szervezetnek sem tesz jót a sok elektromos eszköz).

Még a 7colos galaxy tabot tudom hasonlítani hozzá, csak az androidos és egy nagyobb zseb kell hozzá a tároláshoz:)

2012. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.:D hát van egy telefonom, még 1 év gari is van rá ezért nem szeretnék jelenleg újat.nem hiszem, hogy cipelném mindenhova. utánanézek a tabnak, köszi.:D

(jöhetnek még válaszok.:DD)

2012. jún. 21. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
iPod touchot csak ajánlani tudom. Mint előttem írták teljesen ugyanaz mint az iPhone 4, csak telefonálni nem tudsz. Processzora is ugyanaz, szóval minden játékot elvisz. Tán az az egy hátulütője van, hogy az akkuja kicsit gyenge, így könnyen merül. Vettem ebay-ről egy 5000mAH-s USb-S akkut $17-ért~4000Forint. Azzal tudsz tölteni mindent, amihez van USB kábeled. Az iPod nagyon vékony, 7mm-es, szóval feltűnő is ha a kezedben fogod. A hátulja könnyen karcos lesz sajnos, de ezt egy tokkal kompenzálhatod. Összefoglalva én nagyon is ajánlom neked, remélem tudtam segíteni! Üdv
2012. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:D
2012. jún. 25. 19:55
 5/6 anonim válasza:
Hol lehet normális rendes tokot venni ipodra?
2012. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ebay
2012. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!