Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon EOS 550D fényképezőm...

Canon EOS 550D fényképezőm van. Miért nem lehet a számítógépemen lejátszani a videofelvételt amit felvettem?

Figyelt kérdés
Legtöbb felvételt gond nélkül átmásoltam a gépemre, és lejátszotta... Volt viszont 3-4 amit átmásoltam, és azt irta alatta, hogy 0 byte. Többször megpróbáltam, a barátom gépére is rávenni, ott sem működik. 16 GB-s mem.kártya van benne, Kingston SDHC... Mi lehet a gond? túl hosszú lenne? Bulin készültek a felvételek. De készítettem máskor is és azt gond nélkül lejátszotta, és a hosszúság sem annyira tér el... Beállításnál lehet a hiba? Bár akkor másikat miért játsza le? nem értem miért van ez. Valaki tud segíteni? Lehet tenni valamit ezellen,vagy örökké a mem.kártyámon marad és csak ott nézhetjük meg? :) :/
2012. jún. 22. 12:27
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy miket próbáltál, de hogyha a barátod gépén sem működik, akkor feltétlezem nem a számítógéppel van a hiba. Ha kártyáról le tudod játszani, akkor a fájl sem sérült. Mivel próbáltad felmásolni a gépre? Ha kártyaolvasóval, akkor próbáld meg egy másikkal, vagy éppen a fényképezővel. Ha viszont fényképezővel próbáltad csak, próbáld meg kártyaolvasóval. De egyébként, ha a fényképezőn keresztül nem jól menti le a videókat, akkor elképzelhető, hogy a gépeddel van valami hiba. Ha még garanciális, akkor megnézetném.

2012. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!