Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kérdésem a következő lenne:...

Feriii24 kérdése:

Kérdésem a következő lenne: Hol lehet a vadkamerát javíttatni vagy szervizelni? Mivel a LTL Acorn 5210A típusú vadkamerámon nem lehet beállítani, hogy mozgásra vegyen fel valamit, csak h meghatározott időközönként fényképezzen. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 17:30
 1/2 anonim válasza:

Ahol vetted, ott nem adnak felvilágosítást?

Az tuti, hogy alapból csak mozgásra indul be!

Ezt a kamera leírásnál találtam a neten:

"„Time lapse” módban a kamera meghatározott időközönként állóképeket készít a nap folyamán. Ez hasznos lehet növényzet virágzásának, madarak fészeképítésének vagy magára hagyott helyek mint parkolók megfigyelésére és rögzítésére.

Az időzítés beállításával a kamera beállítható, hogy csak a nap egy bizonyos szakaszában működjön. Ez a beállítás kapcsolható a „Time lapse” módhoz is.

Tehát ezt a funkciót kellene kikapcsolnod szerintem.

Mi is is most próbálunk egy ugyanilyet, pár napja.

Nálunk az a probléma, hogy szürkületkor teljesen pixeles képeket készít:-( „Time lapse” módban a kamera meghatározott időközönként állóképeket készít a nap folyamán. Ez hasznos lehet növényzet virágzásának, madarak fészeképítésének vagy magára hagyott helyek mint parkolók megfigyelésére és rögzítésére.

Az időzítés beállításával a kamera beállítható, hogy csak a nap egy bizonyos szakaszában működjön. Ez a beállítás kapcsolható a „Time lapse” módhoz is.

Mi is most próbálunk pár napja egy ilyen kamerát.

Nálunk az a probléma, hogy szürkületkor teljesen pixeles képeket készít. Semmit sem lehet rajta látni. Ma is 17 és 19 óra között volt 4 mozgás és semmit nem lehet rajta látni, olyan a minősége. Napsütésben meg éjszaka jó. De ennyi pénzért gondolom mindig jónak kellene lennie.

Írtam ez ügyben annak akitől a férjem megvenné, de még nem kaptam választ. A Tiéd jó fotókat csinál mindig?

2012. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na, jól bekavartam, de biztos kibogoztad!:-))
2012. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!