Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit fogok középiskolában...

Mit fogok középiskolában hardverből tanulni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nagyjából mivel foglalkozik, a számítógép

"belső " részeivel, de hogy konkrétan mivel foglalkozik?


2012. jún. 23. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 év alatt számítógépről nálunk szó sem volt hardverből.

Egy ideig számrendszerek gyakorlása, logikai függvények egyszerűsítése, boole algebra, kapuk, kapcsolások, kb ennyi.

Nem azt fogjátok tanulni, hogy a gép hardver elemei hogy működnek, mit csinálnak, stb.

2012. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mi csak egy néhány órán át tanultuk a hardvert, szoftverrel keverve, dogánál meg inkább a szoftvert kérte.
2012. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk meg ha nem hardver volt akkor elektro, kb az órarend szerinti hardver órák max 2/3-a volt csak hardver.
2012. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

komolyan??? :O

és a többi év alatt hardverből mit?

semmit? az nem létezik!

2012. jún. 24. 13:48
 5/11 A kérdező kommentje:

és az ECDL vizsga??

azt nem kellett letennetek?

meg akk ezek szerint nem i s a géppel hanem inkább a matekkal meg a fizikával ( elektronika;logaritmusok) foglalkozunk??

2012. jún. 24. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:

ECDL nem kell hozzá, akkor nem lenne kötelező tantárgy (meg amúgy is teljesen felesleges az ECDL, pont semmit sem érsz vele).

És igen, inkább matek és fizika, bár az sem igazán, pl. egy-két helyen teljesen más logika kell hozzá.

Majd úgy is észreveszed mit fogtok tanulni, nem kell ennyire utánajárni a dolgoknak.

2012. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

és mint mondtad h lesz egy kis szoftver rész ott azér megtanultatok programozni ugye? azér azt csak megtanítják...

ja és egy személyes kérdés hogy és mentél amúgy vele valamire? tehát ha gond adódik a géppel akkor magadnak meg tudnád csinálni vagy tökre semmit nem ért a hardver oktatás?

2012. jún. 24. 20:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahogy már írtam, nem olyan értelemben tanuljuk pl. mi, de szerintem senki sem a hardvert, hogy gépet megtanuljunk összerakni meg a hardverekről tudni bármit is (pedig olyan suliba járok, ahol inkább hardvert, mint szoftvert tanítanak), hanem PC-hez teljesen felesleges részeket.


Programozást meg szerintem inkább infón tanultok majd, mi is ott tanultunk.

2012. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és akkor az lesz h külön hardver óra külön informatika óra ,meg külön szoftver óra?
2012. jún. 25. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez minden suliba más, de az 90%, hogy hardver és infó külön lesz, nekünk programozás infón belül volt, máshol külön programozás óra van, stb.

Nem tudom minek izgulsz ennyit, majd kiderül.

2012. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!