Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen digitális fényképezőt...

Milyen digitális fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Mondjatok jókat mert én nem értek hozzá és félek hogy átvernek a boltba.
2012. jún. 25. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt azért tudod, hogy milyen körülmények között akarod használni, mennyire komolyan gondolod a használatát (saját beállítások vagy félig automata, teljesen automata), és mennyi pénzed van rá.
2012. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom. :-)
2012. jún. 25. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, ha ezt itt megosztod, akkor le lehet szűkíteni a lehetőségek listáját és konkrét gépeket tudnak mondani. Így egyrészt célzottan megvan hogy neked melyik lehet a jó, vagy legalább körvonalazódik hogy mire van szükséged (és akkor nem tukmálnak rád olyat, ami nem jó vagy felesleges).
2012. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak hobbi szinten fotózgatnék úgyhogy nem kell valami nagyon komoly drága gép. Szeretek állatokat tájat fényképezni és szeretem az effekteket. Automata legyen.És kicsi legyen amit könnyen lehet vinni.
2012. jún. 25. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:

B@szki, mondj már konkrétumokat, mert így csak annyit tudunk mondani, hogy olcsót és kicsit válassz.


Mégis mennyit szánnál rá? Mennyire akarsz foglalkozni vele, kell-e a manuális mód a későbbiekben, vagy egy teljesen automata kell, amihez nem kell (és nem is lehet) hozzányúlni?

2012. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!