Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni abban az...

Mit lehet csinálni abban az esetben, ha én megrendeltem valamit az internetről, már úton van a csomag, ki is van fizetve, de elköltöztem onnan ahova érkezni fog a csomagom?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy volt albérlőtársaim laknak ott, akik átfogják helyettem venni a csomagot(a postás nem szokta nézni hogy ki veszi át) és nem fogják nekem odaadni amit rendeltem. Tudok tenni valamit?
2012. jún. 26. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bemész a postára ahová a csomagod rendelted és pár ezresért cserébe mindent továbbítanak neked az új címedre amit megadsz.
2012. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Felhívod a helyet ahonnan rendeltél és megmondod, hogy változott a címed. Vagy odamész és te veszed át a csomagot.
2012. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönem a segítségeteket:)
2012. jún. 26. 12:19
 4/6 A kérdező kommentje:
esetleg valaki nem tudná megmondani, hogy mennyi a díja ha a postán megváltoztatom, hogy másik címre menjen?
2012. jún. 26. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha futárszolgálat hozza,akkor őket felhívod,elmondod a problémád és meg fogják adni a futár számát akivel megbeszéled az átvétel helyét.
2012. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!