Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok a...

Milyen laptopot ajánlanátok a következő használatra? .

Figyelt kérdés
Legfőképpen internetezni használnám, azon kívül adatok tárolására (képek, zenék, filmek)...játszani nem akarok...A DELL és az ASUS között vacilálok. Fontos a külső is.

2012. jún. 27. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy netbookot.
2012. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tessék egy szép samsung: [link]

Ajánlom még: [link] ez már nagyobb teljesítményű de nem gamer laptop az a kár,hogy nem tudom a ráköltendő összeget amit gondolsz ezért próbálok olcsókat és jókat keresni ami megéri az árát

Tessék egy dell : [link]

Acer: [link]

Remélem sikerül választanod sok sikert.

2012. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hozzárakom: az általam felsoroltak közül mindegy melyiket veszed mert mindegyik jó, pénztől függ ha esetleg drágának találod ezeket írj ide és mondj egy árat és keresek olyat.De szerintem a 4 közül mindegyik erős processzorral rendelkezik és eléggé bírják az ipart nem csak játszásra hanem filmezésre stb. ha valamit máshogy gondolsz írj ide és segítek.
2012. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De a samsung-ot 4. helyre raknám mivel procija nem i3-as azaz 2 magos.
2012. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!:)
2012. jún. 28. 09:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Szerintem az msi-t vedd meg mivel van benne egy ddr3 as videokártya ha ne talán később játszani akarsz jobban megéri az msi mivel nekem is msi videokártyám van ddr5-ös 512mb-os amivel elég jól lehet játszani.

Szerintem msi-t szerezd be mert: szép 4 közül legerősebb,nem integrált vidikártyája van ami elvileg a ram-ból szed le és még jó árban is van.

[link] webkamera van benne hdmi kimenet is.

Szóval én ezt ajánlanám neked annó én is úgy voltam a géppel veszek valami használhatót netezésre és mikor odaértem,hogy veszem meg fele akkor már jobban a játékra figyeltem nem arra ,hogy internetezzek vele.

Szóval az MSI-t ajánlom szerintem szép és erős termék pont neked gyártották.

2012. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

MSI nem ajánlott és az Asus sem a legjobb. A Dell Inspiron gépek szintén nem túl jók!


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lenovo tényleg jó,de attól függ mennyi pénzt akar rááldozni.

MSI nem rossz szerintem de Dolli-van(DELL)-el én sem vagyok valami nagy haverságban már.

Toshiba ami jó nekem régen egy toshiba satellite l30-11n es termékem volt ami 446mb ram-al rendelkezett szerintem elég jó volt csak már nem én használom tesómé.

Szerintem ha újra vennék laptopot toshiba vagy lenovo vagy acer vagy pedig packard bell amit vennék de packard-ot nem annyira mert amd procija van...

2012. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lemaradt: nagyrészének.

De HP sem rossz főleg,hogy ha metro-ban nézed általában úgy találhatóak,hogy van rajtuk windows7 home premium (hú mit meg meg nem adnék egy eredeti win7-ért :D)

De attól függ mennyi pénzt akar rászánni de mindenek előtt az a lényeg,hogy teszteld ki és nézd a hűtést is és fontos a vírusirtó is (avira-t ajánlom) Én Toshiba-t vagy Msi-t vennék ha vennék vagy acer-t ez a 3 ami nálam bejön.

2012. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!