Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne? Jó ötlet?

Hogyan lehetne? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

sziasztok:) 15 éves lány vagyok, nagyon szerettem fotózni, sajnos a telóm ami 5 megapixeles volt tönkrement.. van 2 gépünk de nagyon rossz minőségű mert régen vettük.. nem állunk úgy anyagilag most hogy megengedjünk, és kérdeztem anyát h nem e hülyeség ha gyűjtenék rá, de mérges lett hogy nem fog ennyi összegyűlni és tudom hogy igaza van, plána h diákmunkát se találtam.. kicsit feladtam de ma takarítottam és eszembe jutott hogy van egy gitárom (klasszikus), pár éve kaptam, a tokja is megvan, nem használtam nem került rá sor, de nem is vágytam rá, csak ott porosodik, teljesen jó állapotban van, mint új korában. + van egy ilyen hifim:

[link]

ezt sem használom, igaz ez használt de jól működik ugyanúgy mint korábban. Hol tudnám ezeket és mennyiért eladni? lehetőleg ne neten, vmilyen boltban, v pl electro worldben v vhol ellehet adni? v hol próbálkozzak?


2012. jún. 27. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
teszvesz, vatera, expressz, különböző fórumok adok-veszek topcikjai, ebay
2012. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a jofogas.hu-ra szoktam feltenni a dolgaimat és 10-9 dolgot eladtam max.1-2 héten belül.Volt amit 1-2 óra alatt.Szerintem a gitár és a mikro hi-fi is elég keresett,úgyhogy jó esélyell el tudod adni.
2012. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!:) képzeljétek mondta anyukám h próbáljam meg, lehet hogy sokat nem fogok keresni, de próbáljam meg, meg h esetleg karácsonyra lehet szó hogy közösen a családé de addig mindent bele adok:) köszönöm
2012. jún. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!