Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma vettem az euronicsba egy...

Ma vettem az euronicsba egy hajformázó készüléket. Az eladó rossz tájékoztatása miatt ha holnap visszaviszem, vissza adják az árát?

Figyelt kérdés
Cserélhető fejeset akartam de olyan nem volt. Aztán az eladó ajánlott egy babyliss hajformázót ami nem cserélehő fejes, de volt 4 féle haj a dobozon, azt monta olyan hajakat tud csinálni. Meg is vettem. Aztán itthon olvasom olvasom, és nem olyan hajakat tud csinálni, hanem olyan hajakon alkalmazható. Teljesen kivagyok akadva! Ha holnap visszaviszem, vissza adják az árát?Megjegyzem 8200 ft volt, amit egy sima ilyenért nem adnék ki (márha tudom).

2012. jún. 28. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
8 napig, ha van blokkod, elállhatsz a vásárlásról. Ha indokod is van rá, akkor meg főleg.
2012. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor kicsit meg is nyugodtam.
2012. jún. 28. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!