Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A pendrive-om nem jeleníti...

A pendrive-om nem jeleníti meg a mappáimat, amiket rátettem :\\\ Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A 8 gigás pendrive-om nem jeleníti meg a mappáimat, viszont megjelenít minden fájlt, ami nem mappában van. Ezek összesen 2 gigát foglalnak. Mikor megnéztem a meghajtó tulajdonságait, kiderült, hogy a 8 gigából csak 1 giga szabad helyem van. Tehát a mappák nem törlődtek le. Mi lehet a probléma?

Köszönöm.



2012. júl. 1. 10:21
 1/2 eNerdzsy ***** válasza:

Valószínű, hogy a mappák "rejtett"-ként vannak beállítva.

Ahhoz, hogy megnyithasd őket - a számítógép vezérlőpultjában nyisd meg a Mappa beállításai lehetőséget.

A megjelenő ablakban lépj a Nézet fülre és a legördülő menüben jelöld be, hogy Rejtett fájlok és mappák megjelenítése. Ezután nyomj egy Ok-t.

Ezután meg tudod nézni a rejtett mappákat a pendrive-on. Ugyan olyanok mint a rendesek csak kissé átlátszóak. A mappa tulajdonságaiban (jobb klikk a mappára) tudod visszaállítani, hogy ne legyenek rejtettek többé.

Legvégül érdemes a vezérlőpultot visszaállítani úgy, hogy a rejtett fájlokat és mappákat ismét tegye láthatatlanná mert ezek legtöbbször a rendszer fontos tartozékai amiket nem szerencsés módosítani vagy véletlenül letörölni.


Win 7-nél ez a megoldás de más operációs rendszernél a lépések valamelyest eltérhetnek ettől.

2012. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel nem sikerült. Találtam, de csak rendszerhez tartozó mappákat. Köszönöm a segítséget.
2012. júl. 1. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!