Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem egy webkamerát, és...

DDD97 kérdése:

Rendeltem egy webkamerát, és a stílusát hogy kell állítani?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy webkamerát.. meg is érkezett rendben, persze tájékoztató nélkül.... na mindegy...ééés az a helyzet, hogy nem is kell telepíteni, meg semmi hanem bedugod és csak kiírja, hogy hardver csatlakoztatva... és akkor már tudom is használni mondjuk skypeon.. de szerintem el van állítva ilyen régi stílusra.... és úgy néz ki, mintha vmi festmény lenne... mert vannak ilyen stílusok elvileg minden kamerán legalábbis a többségen... de nem tudom hol tudnám beállítani normálra....:/
2012. júl. 1. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nincs fent driver, hanem maga a rendszer (win7 stb.) telepítette a kamera illesztőprogramját, akkor mi állítaná át a "stílusát"? Igen, lehetséges, ilyen-olyan filtereket beállítani egy kamerához, de ehhez külön program kell, s mivel nincs ilyesmi a gépeden, ezért én amondó vagyok, hogy vagy rosszul van beállítva a lencse, tehát próbáld tekergetni, esetleg kontakt hibánál is előfordul ilyesmi, nálam is előfordult már.
2012. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. De volt nekem még régebben egy másik kamerám ami elromlott... dee ahhoz volt egy program a gépemen, és ott lehetett stílust kiválasztani stb... egyszer ki is próbáltam ezt a lírai festményszerű stílust... és arról a kameráról és alig tudtam leszedni már enm is emlékszem hogy csináltam, de annak volt menüje.... szerintem az a program még rajta van valahol a gépemen..
2012. júl. 1. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Start menü -> vezérlőpult -> programok -> programok telepítése és törlése vagy programok és szolgáltatások

itt biztos megtalálod a programot, ha még fent van a gépeden. Nem kizárt, hogy akkor az kavar be.

2012. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!