Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen áruház neveket, címeket...

Milyen áruház neveket, címeket ismertek Szlovákiában, amelyek olyan jellegűek, mint nálunk az Obi, Bricostore, stb? Nógrád, de inkább BAZ megye (Miskolc) felől közelíteném meg az országot, tehát Trencsén, és effélék most nem jöhetnek számításba.

Figyelt kérdés
Villamossági (és mg-i jellegű) jellegű dolgot (dugalj, ilyesmi) keresek (lehetőleg olcsón). /Olyan szabványt, amelyet itthon nem, csak náluk, kinn kapni/.
2009. júl. 9. 14:07
 1/3 Máté98 válasza:
Én tudok egy szupermarket-nevet, amelyben több bolt, áruház, még büfék is vannak, és bevásárlóközpont. Jól bejárható, hatalmas épület. A neve: Hipernova -Aztán csak addig, míg a takaród ér;)
2009. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

en is tok eggyet a DIG .

En voltam ott es elkoltottem az osszes penzem hogy meg kolcson kellett kerjek a baratomtol annyira bevasaroltam ott.

2010. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bezzeg az en kerdeseimre senki se valaszol
2010. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!