Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy stckem és hol tudom...

Van egy stckem és hol tudom megnézni, hogy korlátlan vagy sem?

Figyelt kérdés

van internetem és kaptam hozzá sticket és 500 forintot kell fizetni havonta de nemtudom hogy korlátlan-e vagy sem

ha korlátlan akkor kijelzi ha túl lépem a határt vagy sem.



2012. júl. 9. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen szolgáltatónál vagy? Nem a stictől számít.


Elvileg SMS-t küldenek, ha eléred a havi forgalmi keretet, de gyakorlatilag akkor már túllépted, mire megkapod. Ráadásul nem is mindig érkezik meg, szóval nem ajánlott számítani rá.


Havi kerek 500 Ft-ért a Djuicenál van csak internet, ez havi 100 Mb forgalmi keretet biztosít, ez felett 33 Ft/mb a túlforgalmazási díj. Ez számítógépen kb. 100! weboldal megnyitására elegendő.


Hasonló árú csomagok:

Telenor: 599 Ft/50 Mb, felette 33 Ft/mb a túlforgalmazási díj.


T-mobile: 600 Ft/30 mb. Ez egy kicsit összetettebb. A csomagban foglalt forgalmi keret 30 Mb, de ez felett nincs túlforgalmazási díj, csak a sebességet lassítják le 32 Kbit/s-ra. Ez egy kicsit lassú, főképp számítógépen, bár ha kikapcsolod a fényképeket, a flasht és a JAVA-t, akkor szöveges tartalmak böngészésére, Facebookozásra és emailezésre tudod majd használni, meg pl. a Gyakori kérdésekre. :)


Ezt figyelembe véve a T-mobile ajánlata a legjobb, de ebben az árkategóriában ne várj olyan szolgáltatást, ami nagy sebességgel korlátlan, vagy legalább is nagyobb adatforgalmi korláttal rendelkező internetelérést biztosít.


Számítógépes böngészére való csomagok 3-4000 Ft-nál kezdődnek, viszont ennyiért már van olyan ajánlat is, ami korlátlan böngészést és emailezést tartalmaz, továbbá ha túlléped a keretet, akkor sem kell ezeknél többet fizetni a havidíjnál.

2012. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!