Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ventillátort szeretnék venni....

Ventillátort szeretnék venni. Nektek melyik márka melyik típusa vált be?

Figyelt kérdés
Halk működésű kellene, ami nem fogyaszt sokat, de rendesen működik, nem baj, ha márkás, vagy drágább, de 20.000 alattit keresek.Köszönöm.
2012. júl. 9. 08:26
 1/7 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Tök egyszerű szerkezet, a legolcsóbbat is év(tized)ekig lehet használni (nekem is egy noname legolcsóbb szerkezet van már 12. éve). Ha fontos a halk működés, akkor vásárlás előtt próbáld ki.
2012. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Selec line :)
2012. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egyszerű, "noname" is 5 ezerért, meg Rowenta és társai távirányítóval, 6-8 funkcióval. 25 ezerért.Ér annyit? Az azért nem baj, ha már 20 ezerig elmennél, ha masszív, részben fémból készült típus. 100W-nál többet egyik sem fogyaszt.
2012. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Noname mellett voltam én is korábban, majd vettem egyet (fűtőszálasat) az OBIban, ami kétszer kigyulladt. Inkább márkásat veszek, kicsit drágábban. Szóval Roventa.Megnézem, köszi, más?
2012. júl. 9. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Fűtőszál egy ventilátorban ?

Rosszul hangzik...

2012. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek a távirányítós változatát ismerem, a kosár része fém, erős, maga a szerkezet igen masszív, a talp "dög" nehéz, csak szándékosan lehet felborítani.

2012. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, fűtőszálasat, mert van amelyik fűteni is tud. Köszönöm ezt a Rowentát külön is.
2012. júl. 11. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!