Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Magyarországon nem árulnak...

Magyarországon nem árulnak használt rádióvevő készülékeket?

Figyelt kérdés

Van egy olyan beütésem, hogy szeretek hallgatózni a rádiósávokban, - elsősorban a rövidhullámú sávot preferálom.

Gondolkodtam, hogy megpróbálok valahonnan jutányos áron, tisztességes úton szerezni, venni egy jó képességű vevőkészüléket, de mint sok magyar ember, én is azokkal az átlagos gondokkal küzdök, mint a többség,- nem tudok annyi pénzt kiállítani, félretenni a keresetemből, hogy új készüléket vásárolhassak.

Ennek okán gondoltam arra, hogy keresek valami helyet a neten, ahol használt, de működőképes készüléket lehet vásárolni.

Néztem aukciókat, árverezéseket, de sehol nincs olyan komoly kínálat, mint (pl.) az eBay-on vagy az Amazon-on...

Nincs is olyan magyar hely/portál, ahol bővebb kínálat között válogathat, nézelődhet az ember, - csak külföldön?


2012. júl. 9. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A kínai piacon szerintem kapsz ilyet.
2012. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Pontosítok egy kicsit:

Amiről írok, az hasonlít a "DX-erkedéshez", - távoli, általában halk, és nem is biztos, hogy klasszikus, műsorszóró állomások vételére gondoltam, - például A1a...

Az ilyen hallgatózásra leginkább "HAM-rádiók", vagy katonai vevőkészülékek a legmegfelelőbbek.

Érdekes módon, nemigen lehet találni olyan site-ot, ahol ilyeneket próbálnak meg értékesíteni.

2012. júl. 9. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a Vaterán, vagy rákeresel a "magyar rádióamatőrök" lapjára.
2012. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!