Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A replika óra miben különbözik...

A replika óra miben különbözik az eredetitől?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van 1 rolex másolat,amit a neten árulnak külsőre teljesen ugyan úgy néz ki mint az eredeti de csak 1 év garanciát válalnak rá.Megéri 1 ilyet venni vagy nem?
2012. júl. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán megéri, ha egy évig kihúzod vele már jó üzlet volt.

Mi a pics*nért kell valakinek egy másolat óra?

2012. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked egyforma, de aki látott már órát, az azonnal kiszúrja, hogy egy olcsó kínai utánzat van a karodon. A minősége is kínai. Mégis mit vársz egy ócska utánzattól?
2012. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

itt a link :) [link]

Állítólag tökéletes másolatok.Csak Japánban volt összerakva nem pedig Svájcban.HA vízállóak lenének 100%-ra vennék is.

És h minek másolat?Mert nincs 2 millám órára,de tetszik a külseje hát gondoltam nem is lenne rossz 1 ilyen.Az eredeti óra sem ér annyit amennyibe kerül.

Pl. tetszik 1 cassio edifice óra is de ha jobban belegondolok minek adnék ki 1 olyan óráért 250k forintot aminek a hátuljára az van írva h Made in China.Tehát lényegében ugyan az.CSak erre az van írva h Rolex. :D

2012. júl. 9. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen replika nem ér egy forintot sem.

Lehet venni igazi, szép órákat is elérhető áron.

2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bökkenő az, hogy egy ilyen karóra egy egzisztencia, egy életstílus tartozéka, méghozzá olyané, ahol 1-1 termék ára nem nagyon számít :) tulajdonképpen ezt fejezi ki:

"- én ezt is megvehetem, mert annyira jómódú vagyok és láthatod, kivel van dolgod"

Na mostan te felhúzod a hamis Rolexet, és virítasz vele és mindenki kiröhög, mert azért sejtik, hogy nem 600ezerért vetted...

Pártízezerért a kisebb márkákból is komoly, jó teljesítményű krumplikat lehet kapni.

2012. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az ismerőseim közül mindenki elhinné h igazi az óra(mivel lenne rá pénzem,csak nem költenék ennyi pénzt órára).Bár amúgy is megmondanám aki kérdi h ez csak bóvli.Épp 1 eredetit akartam venni,jobban mondva 1 termék árát kerestem,mikor rábukkantam.Kb. negyendévente elhatározom h nah most veszek 1 órát(vmi jót)akkor pár hétig nézegetem őket,de aztán mindig meggondolom magam.

Kössz a válaszokat!

2012. júl. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!